המלצות

עומר פרי-אל
עומר פרי-אל
מנהל שיווק
Read More
"וואו, מומלץ!!! לקחתי את הקורס ולא הצטערתי לרגע. למרות החששות הראשוניים הקורס ענה על כל השאלות. למדתי המון! אלירן סופר מקצועי, מצחיק ושנון, העביר את הקורס ברהיטות ונתן המון טיפים שנתנו לי המון נקודות למחשבה. ממליץ בחום לכל מי שחושב להיכנס לתחום. לא לפספס"
מיכאל ישראל
מיכאל ישראל
יזם
Read More
הקורס הזה מומלץ לכל מי שמתעסק עם השכרות לטווח קצר ורוצה לעלות בכמה רמות בהבנה של השוק ולהבין לעומק מה הכלים המקצעיים שעומדים לרשותו. המנחים - ברמה בינלאומית. אם תספגו את הערך שהם נותנים לכם, החזר השקעה על הקורס מובטח עוד לפני שיסתיים.
אור פיגנבוים
אור פיגנבוים
Read More
מעבר לזה שהקורס מדהים וחדשני בתחום, אלירן תמיד זמין לשאלות ולא משאיר אותך לשבור את הראש לבד. המחיר ללא ספק שווה את התמורה. מומלץ !
גל דואק
גל דואק
מארח באיירבנב
Read More
אלירן נתן לי מענה מיידי לכל שאלה בצורה נעימה ומקצועית אלירן מקצוען אמיתי מאוד ממליץ עליו ועל שירותיו
ניר ברדה
ניר ברדה
משקיע נדלן
Read More
אלירן הוא אשף בתחום, שולט בכל הפרטים הקטנים. ממליץ בחום!
הגר שוהם
הגר שוהם
Read More
אלירן מקצועי, זמין פותר כל בעיה ותמיד עם חיוך. לא זוכרת שנתקלתי בכזה שירות...ממליצה בהחלט!
אורן עמוס
אורן עמוס
בעל דירה בת"א
Read More
אלירן הקוסם עזר לי לפני שעתיים בדירה שפתחתי לפני שבועיים. לא נכנסו הזמנות לחג וכבר השלמתי עם העבודה שהדירה תהיה ריקה בחג. בתמורה לשעת ייעוץ שקיבלתי מאלירן הוא שיפץ לי את הדף לפני שעתיים ועכשיו נכנסה לי הזמנה ל12 יום ממחר! קוסם!!!!
גל מאיר
גל מאיר
מנהלת הזמנות
Read More
לא הבנתי כמה ידע היה חסר לי עד שרכשתי את הקורס. אלירן נותן משמעות לכל טקטיקה ואסטרטגיה בהן הוא משתמש ומלמד. חייבת להגיד שבהתחלה הייתי קצת סקפטית אבל עם התוצאות שבאו לאחר מכן היה קשה מאוד להתווכח. תודה רבה על הכול אלירן, אין כמוך!
גיא מושונוב
גיא מושונוב
מנהל נכסי נופש ביוון
Read More
הייתי בטוח שאני כבר יודע הכול עד שבמקרה נתקלתי בקורס והייתי חייב לבדוק את הנושא. מדהים איך חשבתי כל כך שונה בדברים כל כך בסיסים. אלירן עשה לי סדר בדברים כמו שנקרא. הפעילות שלי היא בכלל ביוון אבל כנראה שזה לא באמת משנה. השיטות של אלירן מכסות הרבה מעבר למה יכולתי לתאר. תודה על הכול ובמיוחד על זה שפתחת לי את הראש 🙂 אלוף!
Previous
Next

רוצים גם להצליח בגדול?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם